O našej spoločnosti


Kto sme?

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!


Referencie

  • Firma KELBEL bola od prvého nášho kontaktu veľmi promptná a profesionálna, čo neskončilo našim nákupom a platí to aj pol roka po spustení našho projektu. Pri výbere dodávateľa služieb sme absolvovali viacero stretnutí a som si úplne istý, že sme sa rozhodli správne. Je to jedna z mála firiem z oblasti služieb, ktorú rád odporúčam priateľom a známym.
    Ján Feranec
  • Dozvedel som sa o novinkách, ktoré sme mohli uplatniť pri našich projektoch v praxi. Konkrétne prípadové štúdie nás inšpirovali pri našich riešeniach.
    Ing. Roman Hesteric
  • Poviem úprimne všetkým, že som viac ako spokojný s prácou a profesionalitou firmy KELBEL. Zároveň ďakujem za spoluprácu a držím palce, aby im nasadenie a komunikácia so zákazníkmi vydržala a bola inšpiráciou na dlhé roky plné plodnej práce.
    Ján Mikulík

Certifikáty

kelbelgroup kelbelgroup kelbelgroup