Realizácia a renovácia striech

Naša firma sa špecializuje na komplexné služby v oblasti realizácie a rekonštrukcie striech. Zabezpečujeme kvalitné práce, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a požiadavky na odolnosť, bezpečnosť a energetickú účinnosť.

Medzi naše hlavné činnosti patria:

  • Nové strechy: Realizujeme kompletnú výstavbu nových striech pre domy, bytové komplexy a iné stavby. Od návrhu až po finálnu montáž zaručujeme vysokú kvalitu a precíznosť.

  • Rekonštrukcie striech: Obnovujeme staršie strechy, vymieňame poškodené časti, a zabezpečujeme, aby strecha bola v top stave.

  • Krovy a konštrukcie: Staviame a opravujeme krovy a nosné konštrukcie striech, čím zaručujeme pevnosť a stabilitu.

  • Pokládka strešných krytín: Pracujeme so širokou škálou strešných krytín, vrátane škridiel, plechov, betónu a asfaltových šindľov. Zabezpečujeme kvalitnú pokládku, ktorá odolá poveternostným podmienkam.

  • Izolácia a hydroizolácia: Dbáme na správnu izoláciu a hydroizoláciu strechy, aby sme zabránili únikom vody a tepelným stratám.

  • Odvodňovacie systémy: Inštalujeme odkvapy, žľaby a ďalšie systémy na efektívny odvod dažďovej vody a zabránime poškodeniu strechy.

Efektívna tímová práca

Zjednocujeme individuálne schopnosti a skúsenosti každého člena tímu, aby sme dosahovali vynikajúce výsledky pre našich klientov

Rýchla realizácia

Naša firma sa špecializuje na rýchlu realizáciu projektov bez kompromisov vo kvalite. Sme tu, aby sme vaše nápady premenili na skutočnosť.

Adresa

Južná trieda 4B

040 01 Košice - mestská časť Juh

Tel. číslo

0912 345 678